KONTAKTY

SDOO Pawlowice
mgr inż. Norbert Styrc dyrektor SDOO Pawłowice (32) 233 41 87
n.styrc@pawlowice.coboru.gov.pl
Agnieszka Zdobylak główny księgowy (32) 233 41 87
a.zdobylak@pawlowice.coboru.gov.pl
inż. Piotr Lipok kierownik Działu Badawczo-Doświadczalnego (32) 233 41 87
p.lipok@pawlowice.coboru.gov.pl
mgr inż. Weronika Jaksik starszy specjalista ds.doświadczeń (32) 233 41 87
w.jaksik@pawlowice.coboru.gov.pl
mgr inż. Barbara Dwucet specjalista ds. doświadczeń (32) 233 41 87
b.dwucet@pawlowice.coboru.gov.pl
Paulina Kokoszka specjalista ds. doświadczeń (32) 233 41 87
p.kokoszka@pawlowice.coboru.gov.pl
Łukasz Seidel kierownik magazynu i działu gospodarczego (32) 233 41 87
l.seidel@pawlowice.coboru.gov.pl
Żaneta Keller specjalista do spraw kadr i płac (32) 233 41 87
z.keller@pawlowice.coboru.gov.pl

 

ZDOO Kochcice
mgr inż. Stanisław Kołodziej kierownik ZDOO Kochcice (34) 353 36 51
s.kolodziej.koc@pawlowice.coboru.gov.pl
mgr inż. Gotfryd Gawenda specjalista ds. doświadczeń (34) 353 36 51
g.gawenda.koc@pawlowice.coboru.gov.pl.pl

 

ZDOO Żabnica
Beata Radecka gospodarz obiektu/księgowa 501591588
b.radecka.zab@pawlowice.coboru.gov.pl
mgr inż. Roman Ścieszka starszy specjalista